Α1 γυναικών χάντμπολ: Το πρόγραμμα της φετινής σεζόν

Η κλήρωση διεξήχθη για την Α1 γυναικών στο χάντμπολ την φετινή σεζόν.

Η πρεμιέρα δεν έβγαλε ντέρμπι. Η έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει 21 Οκτωβρίου.

Η κανονική περίοδος της Α1 γυναικών θα ολοκληρωθεί στις 20 Απριλίου.

Α.Ε.Κ. – Αναγέννηση Άρτας
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Γ.Α.Σ. Καματερού
Πανόραμα – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Π.Α.Ο.Κ. Mateco
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός

28.10.2023 2η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 03.02.2024
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Α.Ε.Κ.
Αναγέννηση Άρτας – Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Γ.Α.Σ. Καματερού – Πανόραμα
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός – Π.Α.Ο.Κ. Mateco

04.11.2023 3η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 10.02.2024
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Πανόραμα – Αναγέννηση Άρτας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Γ.Α.Σ. Καματερού
Π.Α.Ο.Κ. Mateco – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Ε.Κ. – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός

11.11.2023 4η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 17.02.2024
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Πανόραμα
Α.Ε.Κ. – Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Αναγέννηση Άρτας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Γ.Α.Σ. Καματερού – Π.Α.Ο.Κ. Mateco
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

18.11.2023 5η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 16.03.2024
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Πανόραμα – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. Mateco – Αναγέννηση Άρτας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Γ.Α.Σ. Καματερού
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός

25.11.2023 6η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 20.03.2024
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Π.Α.Ο.Κ. Mateco
Α.Ε.Κ. – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Πανόραμα
Αναγέννηση Άρτας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός – Γ.Α.Σ. Καματερού

02.12.2023 7η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 23.03.2024
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Π.Α.Ο.Κ. Mateco – Α.Ε.Κ.
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Γ.Α.Σ. Καματερού – Αναγέννηση Άρτας
Πανόραμα – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός

09.12.2023 8η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 13.04.2024
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Γ.Α.Σ. Καματερού
Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Π.Α.Ο.Κ. Mateco
Πανόραμα – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός – Αναγέννηση Άρτας

16.12.2023 9η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 20.04.2024
Αναγέννηση Άρτας – Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Γ.Α.Σ. Καματερού – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Π.Α.Ο.Κ. Mateco – Πανόραμα
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός